افزایش بازدید

تبلیغات در گوگل

آموزش مهارت های تبلیغات شهریور ۲, ۱۳۹۵

تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل : تبلیغات در گوگل ابزاری است برای بازدید بیشتر از پایگاه اینترنتی شما و در نتیجه افزایش مشتری در مدت زمان اندک از آغاز به کار وب سایت. هرچند که در سال های اخیر سرویس های مختلف گوگل برای ایرانی ها به بهانه تحریم های بین المللی بسته است از جمله سرویس گوگل آنالیتیکس و همین سرویس تبلیغات در گوگل.

ولی شما می توانید از طریق وب سایت های واسط ایرانی که نمایندگانی در خارج ایران جهت سفارش و اجرای تبلیغات در گوگل دارند ، تبلیغات خودتان را در گوگل نمایش دهید و ضمن اینکه در کلمات کلیدی مختلف خودتان را در رتبه های اول جستجوگر گوگل می بینید، باعث رشد و افزایش تعداد مشتری های خودتان و در نتیجه برند سازی خواهید شد.

با یک جستجوی ساده در پهنای عظیم اینترنت خواهید توانست این نمایندگان را بیابید ولی دقت کنید که آنها سرویس تبلیغات گوگل واقعی به شما ارائه کنند زیرا چند وقتی است که برخی از سرویس دهندگان ایرانی با ایجاد یک اسکریپت بازدید در گوگل سعی بر آن دارند تا در ازای دریافت مبلغی تعدادی بازدیدکننده ایرانی از طریق جستجوی گوگل به وب سایت شما وارد کنند. این روش ضمن اینکه تاثیر چندانی بر روی افزایش رنک وب سایت شما نخواهد داشت ، بعد از مدتی توسط الگوریتم های جدید گوگل به راحتی شناسایی می شوند و پهن منفی و جریمه برای وب سایت خاطی در بر خواهد داشت.

گوگل امروز بسیار پیشرفته تر و هوشمند تر از قدیم شده است، لذا به جای فکر کردن به میان برها و ایجاد محتوای بی فایده سعی کنید تا راه راست را بیازمایید زیرا راه راست کوتاهترین راه است.

جهت آشنایی بیشتر با تبلیغات در گوگل لطفا لینک زیر را ببینید :

تبلیغات در گوگل

البته زمانی که بر روی لینک بالا کلیک کنید با صفحه ای از گوگل مواجه می شوید که می گوید : دسترسی این صفحه در کشور شما وجود ندارد به همان دلایلی که عرض کردم ولی می توانید با جستجوی کلمه ” تبلیغات در گوگل ” در خود جستجوگر گوگل به راحتی سرویس دهندگانی را در این زمینه بیابید….ولی مراقب اعتبار سرویس دهنده مذکور باشید.

 

218 بازدید کل ، 1 امروز

  

ارسال نظر

 • درج آگهی رایگان آدسو

  درج آگهی رایگان در اینترنت

  با در مرداد ۳۰, ۱۳۹۵ - 0 نظرات

  درج آگهی رایگان در اینترنت : وب سایت آدسو ( adso.ir ) از جمله وب سایت های درج آگهی رایگان در اینترنت محسوب می شود که می توانید آگهی خودتان را در آن منتشر کنید و با توجه به سئوی قوی آدسو در مدت زمان اندک، در نتایج اول جستجوهای گوگل قرار می گیرید. جهت […]

 • تبلیغات در گوگل

  تبلیغات در گوگل

  با در شهریور ۲, ۱۳۹۵ - 0 نظرات

  تبلیغات در گوگل : تبلیغات در گوگل ابزاری است برای بازدید بیشتر از پایگاه اینترنتی شما و در نتیجه افزایش مشتری در مدت زمان اندک از آغاز به کار وب سایت. هرچند که در سال های اخیر سرویس های مختلف گوگل برای ایرانی ها به بهانه تحریم های بین المللی بسته است از جمله سرویس […]

 • آدسو مرجع نیازمندی های رایگان

  آغاز فعالیت وب سایت آدسو

  با در مرداد ۲۲, ۱۳۹۵ - 0 نظرات

  آغاز فعالیت وب سایت آدسو : وب سایت آدسو ( adso.ir ) در تاریخ ۲۲ / ۰۵ / ۱۳۹۵ خورشیدی فعالیت خودش را آغاز نمود. وب سایت آدسو با موضوع درج آگهی رایگان ، تبلیغات رایگان ، نیازمندی های رایگان ، تبلیغ اینترنتی رایگان و با شعار همبستگی و همدلی فعالیت خودش را شروع کرد.

 • درج آگهی رایگان آدسو

  راهنمای درج آگهی

  با در مرداد ۲۸, ۱۳۹۵ - 0 نظرات

  راهنمای درج آگهی در وب سایت آدسو : جهت درج آگهی ، ویرایش آگهی ها و همچنین آشنایی با امکانات وب سایت آدسو در زمینه درج آگهی به آموزش زیر توجه فرمائید. لطفا با کلیک بر روی هر تصویر ، اندازه بزرگ شده آن را مشاهده فرمائید……

 • آگهی استخدام

  آگهی استخدام

  با در مرداد ۲۶, ۱۳۹۵ - 0 نظرات

  آگهی استخدام : در وب سایت آدسو ( adso.ir ) به دلیل پرطرفدار بودن آگهی استخدام بخشی به همین عنوان در نظر گرفته شده است که عزیزان در این بخش می توانند آگهی مربوط به استخدام را در آن جستجو کنند.