افزایش بازدید

راهنمای درج آگهی

نکات درج آگهی مرداد ۲۸, ۱۳۹۵

راهنمای درج آگهی در وب سایت آدسو : جهت درج آگهی ، ویرایش آگهی ها و همچنین آشنایی با امکانات وب سایت آدسو در زمینه درج آگهی به آموزش زیر توجه فرمائید. لطفا با کلیک بر روی هر تصویر ، اندازه بزرگ شده آن را مشاهده فرمائید……

آموزش درج آگهی

آموزش درج آگهی

جهت درج آگهی در وب سایت آدسو بایستی در ابتدا ثبت نام کنید. ثبت نام در وب سایت آدسو کمتر از یک دقیقه طول می کشد. مطابق تصویر بالا جهت ثبت نام ، بر روی گزینه های ثبت نام ( در بالای سایت ) و یا گزینه ” هم اکنون عضو شوید ” در صفحه اصلی وب سایت آدسو ( adso.ir ) کلیک کنید تا وارد صفحه ثبت نام شوید.

صفحه ثبت نام

صفحه ثبت نام

پس از ورود به صفحه ثبت نام آدسو طبق تصویر بالا، به ترتیب زیر عمل کنید :

۱ – نام کاربری : در این قسمت یک نام کاربری به زبان انگلیسی وارد کنید. برای مثال : adso

۲ – ایمیل : در این قسمت یک ایمیل معتبر از خودتان وارد کنید. توجه کنید که آدرس ایمیل هیچ گاه با www شروع نمی شود. برای مثال : groupadso@gmail.com  یا info@adso.ir یک آدرس ایمیل صحیح و معتبر است.

۳ – رمز عبور : در این قسمت، سیستم خودش یک رمز عبور تصادفی و قوی برای شما می سازد که می توانید یادداشت کنید تا فراموش نشود و یا با کلیک بر روی این قسمت خودتان، رمز عبور را تعیین کنید.

۴ – در این بخش رمز عبور ارزیابی می شود و در صورتی که رمزعبور شما طبق برآورد سیستم ما ضعیف بود سعی کنید از اعداد و حروف به صورت ترکیبی و حداقل هشت کاراکتر استفاده شود تا زمانی که سیستم آن را قوی ارزیابی کند.

۵ – پس از پر کردن موارد بالا، بر روی گزینه ” ایجاد حساب کاربری ” کلیک کنید تا ثبت نام به اتمام برسد.

پس از ثبت نام، با انتخاب گزینه ” ورود ” در قسمت بالا و سمت چپ صفحه اصلی وب سایت آدسو ( adso.ir ) و سپس وارد کردن نام کاربری و رمز عبوری که در قسمت ثبت نام ساخته بودید ، وارد محیط کاربری وب سایت شوید.

آشنایی با قسمت محیط کاربری در وب سایت آدسو :

پس از ورود موفق به محیط کاربری خودتان در آدسو ، با کلیک بر روی گزینه ” مدیریت تبلیغات ” وارد قسمت محیط کاربری خودتان شوید و به آموزش زیر توجه نمائید :

محیط کاربری آدسو

محیط کاربری آدسو

۱ – با انتخاب گزینه ” ارسال رایگان آگهی ” در قسمت بالا و سمت چپ محیط کاربری خودتان می توانید ، آگهی جدید خود را ارسال کنید.

۲ – در بخش آگهی های من می توانید آگهی های منتشر شده خودتان را ملاحظه فرمایید.

۳ – در بخش سفارش های من می توانید سفارش جدیدی درباره درج آگهی ویژه با مدت زمان بیشتر را دهید و یا سفارش های قبلی خودتان را مشاهده فرمائید.

۴ – در بخش ویرایش پروفایل می توانید مشخصات شخصی خودتان را ویرایش کنید و همچنین رمز عبور قبلی خودتان را تغییر دهید.

۵ – با کلیک بر گزینه ” خروج ” از محیط کاربری خودتان در آدسو خارج می شوید.

۶ – گزینه مداد در جلوی آگهی های منتشر شده شما ، جهت ویرایش اگهی منتشر شده است.

۷ – گزینه ضربدر در جلوی آگهی های منتشر شده شما ، جهت حذف آگهی شما است.

محیط کاربری درج آگهی

محیط کاربری درج آگهی

۱ – فلاش سبز رنگ به سمت بالا در جلوی آگهی های منتشر شده شما ، نردبان نام دارد. با کلیک بر روی آن می توانید آگهی های خودتان را بروزرسانی کنید و آنها را به ابتدای فهرست صفحه اصلی وب سایت آدسو بفرستید تا بازدید بیشتری پیدا کند.

۲ – با کلیک بر روی این گزینه مطابق تصویر بالا، انتشار و نمایش آگهی شما متوقف می شود.

 

ارسال آگهی رایگان :

 

ارسال آگهی رایگان

ارسال آگهی رایگان

 

برای درج آگهی رایگان با توجه به تصویر بالا ، پس از کلیک بر روی گزینه ” ارسال رایگان آگهی ” در قسمت بالا و سمت چپ وب سایت آدسو ، مطابق زیر عمل کنید :

۱ – در ابتدا شما بایستی یک دسته مربوط به آگهی خودتان را انتخاب کنید. سعی کنید در دسته های مرتبط آگهی های خودتان را منتشر کنید ، تا آگهی شما توسط تیم آدسو تایید شود. مثلا اگر قرار است آگهی استخدام منتشر کنید آن را در دسته صنعت قرار ندهید و در دسته استخدام بگنجانید.

۲ – پس از انتخاب دسته موردنظر خودتان پس از سه ثانیه صبر زیر دسته های مربوط به آن دسته به صورت اتوماتیک نمایش داده می شود که می توانید زیر دسته مرتبط با آگهی خودتان را انتخاب کنید و سعی کنید تا با عنوان آگهی و متن آگهی شما مرتبط باشد تا تایید شود.

۳ – پس از انتخاب دسته و زیر دسته مرتبط با آگهی خودتان پس از حدود سه ثانیه صبر گزینه ” مرحله بعد ” نمایان می شود که با کلیک بر روی آن به مرحله بعد ارسال آگهی می روید.

در مرحله بعدی بایستی مشخصات آگهی خودتان اعم از : عنوان آگهی ، قیمت ، آدرس ، تلفن ، کدپستی ، برچسب ، انتخاب تصاویر آگهی ، توضیحات بیشتر درباره آگهی و …. را تکمیل کنید و مشخص کنید که آگهی شما رایگان ارسال شود یا مدت دار ویژه.

دقت کنید که در قسمت برچسب ها حتما ماکزیمم تا چهار تا برچسب که با موضوع آگهی شما مرتبط باشد را درنظر بگیرید و آنها را با کاما انگلیسی ” , ” از هم جدا کنید. انتخاب برچسب ها یا همان کلمات کلیدی تاثیر زیادی در قرار گیری متن آگهی شما در نتایج اول جستجوهای گوگل و سایر موتورهای جستجوگر دارد.

   

166 بازدید کل ، 1 امروز

  

ارسال نظر

 • درج آگهی رایگان آدسو

  درج آگهی رایگان در اینترنت

  با در مرداد ۳۰, ۱۳۹۵ - 0 نظرات

  درج آگهی رایگان در اینترنت : وب سایت آدسو ( adso.ir ) از جمله وب سایت های درج آگهی رایگان در اینترنت محسوب می شود که می توانید آگهی خودتان را در آن منتشر کنید و با توجه به سئوی قوی آدسو در مدت زمان اندک، در نتایج اول جستجوهای گوگل قرار می گیرید. جهت […]

 • تبلیغات در گوگل

  تبلیغات در گوگل

  با در شهریور ۲, ۱۳۹۵ - 0 نظرات

  تبلیغات در گوگل : تبلیغات در گوگل ابزاری است برای بازدید بیشتر از پایگاه اینترنتی شما و در نتیجه افزایش مشتری در مدت زمان اندک از آغاز به کار وب سایت. هرچند که در سال های اخیر سرویس های مختلف گوگل برای ایرانی ها به بهانه تحریم های بین المللی بسته است از جمله سرویس […]

 • درج آگهی رایگان آدسو

  راهنمای درج آگهی

  با در مرداد ۲۸, ۱۳۹۵ - 0 نظرات

  راهنمای درج آگهی در وب سایت آدسو : جهت درج آگهی ، ویرایش آگهی ها و همچنین آشنایی با امکانات وب سایت آدسو در زمینه درج آگهی به آموزش زیر توجه فرمائید. لطفا با کلیک بر روی هر تصویر ، اندازه بزرگ شده آن را مشاهده فرمائید……

 • آدسو مرجع نیازمندی های رایگان

  آغاز فعالیت وب سایت آدسو

  با در مرداد ۲۲, ۱۳۹۵ - 0 نظرات

  آغاز فعالیت وب سایت آدسو : وب سایت آدسو ( adso.ir ) در تاریخ ۲۲ / ۰۵ / ۱۳۹۵ خورشیدی فعالیت خودش را آغاز نمود. وب سایت آدسو با موضوع درج آگهی رایگان ، تبلیغات رایگان ، نیازمندی های رایگان ، تبلیغ اینترنتی رایگان و با شعار همبستگی و همدلی فعالیت خودش را شروع کرد.

 • آگهی استخدام

  آگهی استخدام

  با در مرداد ۲۶, ۱۳۹۵ - 0 نظرات

  آگهی استخدام : در وب سایت آدسو ( adso.ir ) به دلیل پرطرفدار بودن آگهی استخدام بخشی به همین عنوان در نظر گرفته شده است که عزیزان در این بخش می توانند آگهی مربوط به استخدام را در آن جستجو کنند.